Ząb

Ząb to wieś podhalańska leżąca na Pogórzu Gubałowskim, jedna z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Graniczy z Zakopanem, Bustrykiem, Suche i Nowe Bystre. Doskonała baza wypadowa w Tatry, zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie zaciszne i malownicze zakątki.

Jeśli poszukują państwo noclegu w klimatycznych pokojach, w tradycyjnym lub regionalnym stylu to lepiej nie mogliście trafić. Nasz dom wczasowy to obiekt monitorowany, z parkingiem dla gości w pobliżu szlaków turystycznych i blisko Zakopanego.

Ząb noclegi to bardzo urokliwa miejscowość, warto zobaczyć drewniany kościół św. Anny z I połowy XX w. Imponuje on tradycyjnym, nawiązującym do kultury ludowej wystrojem wnętrza oraz urokliwym cmentarzem z kaplicą i niecodzienną roślinnością. Na miłośników pieszych wędrówek czeka słynny Szlak Papieski.

Posiadamy pokoje z łazienkami, telewizją, czajnikami elektrycznymi, radiobudzikami, ręcznikami, szklankami oraz bezprzewodowym Internetem.

W okresie zimowym w Zębie działają wyciągi narciarskie dla amatorów i średniozaawansowanych narciarzy. Można skorzystać również z usług serwisu i wypożyczalni sprzętu narciarskiego, a także szkoły narciarskiej.

Nasi goście mogą korzystać z licznych udogodnień. Posiadamy sale kominkowe, w których można organizować imprezy, sale gier z bilardem, piłkarzykami i siłownią. Istnieje możliwość wykorzystania dużego podwórka do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożna czy badmintona.