Motelski w Galerii Ślad w Ełku

Od 16 kwietnia do początku maja będzie można w Galerii Ślad Ełckiego Centrum Kultury oglądać wystawę obrazów Roberta Motelskiego. Jerzy Bukowicki, krytyk sztuki, tak opisał dzieła artysty: „Obrazy Roberta Motelskiego to szczególne wizje przyrody, wizje przestrzeni, która nas otacza. Ełk noclegi

Opowiadają o istnieniu, przeznaczeniu, przemijaniu. Zależą od pory roku, pory dnia, temperatury powietrza, natężenia światła. Rejestrują wszystko to, co wyjątkowe, niepowtarzalne. Ich realność tworzą fragmenty nieba, pnie i konary drzew, zarośla krzewów, łodygi i kępy traw, szuwary trzcin, kobierce kwiatów, migotliwe powierzchnie jezior i stawów. Młody artysta buduje ją z podstawowych elementów malarskiego warsztatu: koloru i światła”
Wernisaż wystawy odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 17 w ECK. Ełk noclegi domki

Fotografia Wojtka Moskwy w Ełk pokoje do wynajęcia

Od 27 marca można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej wystawę fotografii ełckiego artysty Wojtka Moskwy.

Moskwa zajmuje się fotografią od 10 lat. O jego talencie może poświadczyć fakt, że jego zdjęcia były wystawiane już chociażby w Nowym Jorku w Splashlight Studio. Dzieła Wojtka Moskwy będzie można oglądać od 27 marca do 30 kwietnia w MBP w Ełku.

Paryscy malarze w Szkole Artystycznej w Ełk domki

Zapraszamy na pierwsze spotkanie ,,Opowieści malowane paryskim życiem”. Jest to cykl spotkań z historią sztuki. Uczestnicy zapoznają się z twórczością malarzy oraz ciekawostkami z ich biografii. Ełk noclegi nad jeziorem

Spotkania będą odbywać się w każdy trzeci czwartek miesiąca. Podczas warsztatów słuchacze dowiedzą się więcej o słynnych artystach takich jak Salvador Dali, Amadeo Modigliani, Picasso, Marc Chagall, Claude Monet. Spotkania odbywać się będą o 18 w sali koncertowej Szkoły Artystycznej w Ełku. Wstęp wolny.