Hel, Ustka

Bardzo wielu Polaków wybiera w ostatnich latach noclegi nad morzem. Oczywiście Bałtyk jest jednym wielu miejsc do spędzania urlopu, jednak pewne jest, że wybranie noclegi nad morzem nie wiąże się jedynie z kąpielami morskimi oraz słonecznymi. Decydując się na urlop noclegi nad morzem można również spędzić czas na zwiedzaniu oraz aktywnym wypoczynku.

Bardzo popularnym kurortem nadbałtyckim jest Hel noclegi, położony na samej północy Polski. Hel noclegi jest o tyle bardziej wyjątkowy, że zlokalizowany na malowniczej Mierzei Helskiej, przez co otoczony jest przez wody Bałtyku z trzech stron. Hel noclegi oferuje atrakcje takie jak Fokarium, Latarnia Morska, Muzeum Rybołówstwa, Muzeum Obrony Wybrzeża, Port Rybacki czy Nadmorski Park Krajobrazowy , a to tylko część ciekawych miejsc.

Kolejnym popularnym kurortem nadmorskim jest Ustka noclegi położona na środkowym wybrzeżu, u ujścia rzeki Słupi. Ustka noclegi szczyci się oczywiście piaszczystymi plażami oraz malowniczymi lasami, przyjazna jest również dla osób, które stawiają na aktywny wypoczynek. Ustka noclegi oferuje bowiem trasy rowerowe, przejażdżki konne, korty tenisowe. pola do minigolfa a także spływy kajakowe.