Darłowo, Darłówko

Darłówko to najbardziej znana część Darłowa. Darłówko noclegi znajduje się nad samym morzem z  piękną plażą, plaża w Darłówku jest podzielona na wschodnią i zachodnią.  Darłówko noclegi  plaża wschodnia jest miejscami odgrodzona od fal Bałtyku boisko do siatkówki i atrakcje  zjeżdżalnię, trampolinę itp. Plaża zachodnia jest znacznie rozleglejsza, piaszczysta, nie ma również kamieni charakterystycznych dla plaży wschodniej. Darłówko noclegi oferuje

 • noclegi  z łazienkami
 •  z aneksem kuchennym
 • W Darłówko noclegi blisko morza i Darłowo noclegi  znajdują się liczne obiekty rekreacyjne: basen, hala sportowa, korty tenisowe,  stadion sportowy , skate park, siłownie, gabinety odnowy biologicznej,  kino, liczne dyskoteki, restauracje

  Z najciekawszych atrakcji Darłowo noclegi jest Zamek Książąt Pomorskich. W roku 1930 utworzono w nim muzeum, które ponownie zostało uruchomione 1 lipca 1945 roku. Muzeum jest czynne przez cały rok.

 • Darłowo noclegi to obszary leśne i brak większych zakładów przemysłowych

  Korzystne prądy morskie zapewniają budulec dla piaszczystych plaż

  W Darłowie znajduje  się dużo miejsc noclegowych. Dla dzieci   Darłowo noclegi oprócz plaż  do zabawy, mogą korzystać z basenu, huśtawek i zjeżdżalni.
  Darłowo  noclegi jak i pobliskie miejscowości charakteryzują się ciekawymi zabytkami architektury,
  Warto zwiedzić
  Zamek Książąt Pomorskich,
  Kościół Mariacki wybudowany w XIV wieku,
  Barokowy Ratusz,
  Kościół Świętej Gertrudy
 • Darłowo noclegi  to największe miasto powiatu sławienskiego. Darłowo noclegi blisko morza Leży nad Morzem Bałtyckim, w dolinie rzek Wieprzy i Grabowej.Darłowo może pochwalić sie nie tylko średnioweicznym rodowodem, lecz także mianem królewskiego miasta w Darłowo noclegi urodził się Eryk I Pomorski – król Danii. Przypuszczalnie 200 lat temu, po wschodniej stronie portu powstało jedno z najstarszych kąpielisk morskich Darłówko. Darłówko to nadmorski kurort, obecnie bardzo dobrze rozwijający. Szczyci się również tym, że jest jedynym w Polsce parkiem wodnym ze słoną bałtycką wodą.