Białka Tatrzańska – miejsce aktywnego wypoczynku

Białka Tatrzańska noclegi to świetnie zlokalizowana, góralska miejscowość znajdująca się u podnóża Tatr, która przyciąga turystów przepięknymi górskimi widokami i niezmierzonymi szlakami. Białka Tatrzańska doceniana jest za duże nasłonecznienie tutejszych obszarów, dzięki czemu wiatr tutaj jest łagodniejszy i cieplejszy niż w innych turystycznych wsiach w tym regionie.

Ze względu na swój turystyczny charakter Białka Tatrzańska tanie noclegi jest bardzo rozwinięta. W obrębie miejscowości przyjezdni mogą wybrać się na dowolny spośród aż osiemnastu wyciągów narciarskich, wybrać się na spływ kajakowy lub pontonowy rzeką Białką, wybrać się na pieszą wędrówkę po jednej z wielu tras o różnych stopniach trudności. Kilka lat temu powstał w tej miejscowości również park wodny wykorzystujący wodę ze źródeł termalnych, który oferując baseny, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji stanowi świetne miejsce na spędzenie dnia z przyjaciółmi lub rodziną.

Białka Tatrzańska noclegi z wyżywieniem kusi również rozwiniętą siecią gastronomiczną oraz bazą noclegową, na którą składa się kilkanaście tysięcy miejsc nie tylko w hotelach i pensjonatach, ale i w prywatnych kwaterach i apartamentach.